Stamboom Vennik

Pieter Cornelisz van der Hoghewerff, Hoochwerff

Pieter Cornelisz van der Hoghewerff, Hoochwerff

Mannelijk 1510 - 1566  (56 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Pieter Cornelisz van der Hoghewerff, Hoochwerff is geboren in 1510; is gestorven in 1566.

    Gezin/Partner: Pietertgen Adrianesdr. Pietertgen en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Onbekend. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Machtelt Pieterdr van der Hoghewerff, Hoochwerff  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1535; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Machtelt Pieterdr van der Hoghewerff, Hoochwerff Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Pieter1) is geboren circa 1535; en is gestorven.

    Machtelt is getrouwd met Gerrit Vranckensz van Adrichem van Dijck in 1550 (civil). Gerrit (zoon van Vranck Gerritsz van Adrichem en Aechte Jansdr) is geboren in 1530; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 3. Vranck Gerritsz van Dijck van Adrichem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1561; is gestorven in 1630.
    2. 4. Maritgen Gerritsdr van Dijck van Adrichem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1570; is gestorven op 22 jun 1633.


Generatie: 3

  1. 3.  Vranck Gerritsz van Dijck van Adrichem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Machtelt2, 1.Pieter1) is geboren in 1561; is gestorven in 1630.

    Vranck is getrouwd met Lijsbeth Jansdr in 1600 (civil). Lijsbeth is geboren in 1578; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Machteld Vrankendr van Dijck van Adrichem  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1604; en is gestorven.

  2. 4.  Maritgen Gerritsdr van Dijck van Adrichem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Machtelt2, 1.Pieter1) is geboren in 1570; is gestorven op 22 jun 1633.

    Gezin/Partner: Arent Jansz. Arent is gestorven in 1632. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Gezin/Partner: Willem Arentsz Dom. Willem en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]



Generatie: 4

  1. 5.  Machteld Vrankendr van Dijck van Adrichem Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Vranck3, 2.Machtelt2, 1.Pieter1) is geboren in 1604; en is gestorven.

    Gezin/Partner: Adriaen Jaspersz van der Smede. Adriaen (zoon van Jasper Adriaensz van der Smede) is geboren in 1598; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 6. Lijsbeth Arendsdr van der Smede  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1630; is gestorven in 1680 in Naaldwijk.