Stamboom Vennik

Aeltje Aemsdr van den Burch

Aeltje Aemsdr van den Burch

Vrouwelijk 1460 - 1486  (26 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen    |    PDF

Generatie: 1

  1. 1.  Aeltje Aemsdr van den Burch is geboren in 1460; is gestorven in 1486.

    Aeltje is getrouwd met Bartolomeus Meynersz van Segwaert in 1480 (civil). Bartolomeus is geboren in 1460; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Meynert Meeuwsz van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1483; is gestorven na 1536.
    2. 3. Claes Bartolomeusz van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Meynert Meeuwsz van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltje1) is geboren circa 1483; is gestorven na 1536.

    Meynert is getrouwd met Maria Willemsdr Alblas in 1507 (civil). Maria (dochter van Willem Jan Reijersz van Alblas (Besemer) en Maria Willemsdr van Drenckwaert) is geboren in 1485 in Dordrecht; is gestorven op 2 aug 1567 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 4. Bartholomeus van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1510 in Dordrecht; is gestorven in 1557 in Dordrecht; is begraven in Dordrecht.

  2. 3.  Claes Bartolomeusz van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Aeltje1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Elisabeth Jacobs Michielsdr. Elisabeth en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 5. Adam Claesz van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    2. 6. Alijt Claesdr van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.
    3. 7. Maria Claesdr van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is gestorven op 2 okt 1537.


Generatie: 3

  1. 4.  Bartholomeus van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (2.Meynert2, 1.Aeltje1) is geboren circa 1510 in Dordrecht; is gestorven in 1557 in Dordrecht; is begraven in Dordrecht.

    Gezin/Partner: Maria Kornelisdr de Witt. Maria (dochter van Cornelis Wittensz de Witt en Beatrix Pietersdr van Slingeland) is geboren in 1520 in Dordrecht; is gestorven op 23 mrt 1555 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 8. Meijnerd van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1550 in Dordrecht; is gestorven in 1610.

  2. 5.  Adam Claesz van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Claes2, 1.Aeltje1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Mechtelt Boon van Coudenhoven. Mechtelt en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]


  3. 6.  Alijt Claesdr van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Claes2, 1.Aeltje1) en is gestorven.

    Gezin/Partner: Pieter Pietersz Sasbout. Pieter (zoon van Pieter Dirksz Sasbout en Margaretha Dirksdr Duyst van Voorhout) is geboren in 1480; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 9. Catharina Pietersdr Sasbout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren circa 1525; en is gestorven.
    2. 10. Fijtje Pietersdr Sasbout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  4. 7.  Maria Claesdr van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (3.Claes2, 1.Aeltje1) is gestorven op 2 okt 1537.

    Gezin/Partner: Frank Dirksz Duyst van Voorhout. Frank (zoon van Dirk Dirksz Duyst van Voorhout en Sophia Corsten Jan Butziels van Sevender) is geboren in 1500 in Delft; is gestorven in 1573 in Delft; is begraven op 25 mrt 1573 in Delft. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 11. Johanna Duyst van Voorhout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 14 aug 1530 in Delft; is gestorven op 9 nov 1612.
    2. 12. Katharina Duyst van Voorhout  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.


Generatie: 4

  1. 8.  Meijnerd van Segwaert Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (4.Bartholomeus3, 2.Meynert2, 1.Aeltje1) is geboren in 1550 in Dordrecht; is gestorven in 1610.

    Gezin/Partner: Antonia Adriaensdr Wenssen. Antonia (dochter van Adriaen Jacobsz Wenssen en Josina Cornelisdr van Egmond van Nieuburg) is geboren in 1550 in 's-Gravenhage; is gestorven in 1588 in Dordrecht. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 13. Josina van Segwaert  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren op 8 sep 1585 in Dordrecht; en is gestorven.

  2. 9.  Catharina Pietersdr Sasbout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Alijt3, 3.Claes2, 1.Aeltje1) is geboren circa 1525; en is gestorven.

    Catharina is getrouwd met Christiaan Voppes van Wapenvelt op 14 jan 1546 (civil) in Delft. Christiaan is geboren circa 1520; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 14. Trijntgen Corssensdr van Wapenvelt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven en is gestorven.

  3. 10.  Fijtje Pietersdr Sasbout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (6.Alijt3, 3.Claes2, 1.Aeltje1) en is gestorven.

  4. 11.  Johanna Duyst van Voorhout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Maria3, 3.Claes2, 1.Aeltje1) is geboren op 14 aug 1530 in Delft; is gestorven op 9 nov 1612.

    Gezin/Partner: Adriaan Michielsz Menninck. Adriaan is geboren in 1533 in Utrecht; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 15. Sara Menninck  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1575; en is gestorven.

  5. 12.  Katharina Duyst van Voorhout Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (7.Maria3, 3.Claes2, 1.Aeltje1) en is gestorven.